سیگنال دولت چهاردهم به بازار لوازم خانگی/ رفع ممنوعیت واردات در پیش است؟

بعد از ممنوعیت واردات لوازم خانگی در پنج سال گذشته، با روی کار آمدن دولت چهاردهم احتمال آزادسازی واردات لوازم خانگی و بازگشت برند‌های خارجی به کشور وجود دارد؟

لوازم خانگی
لوازم خانگی، تلویزیون، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و…
به گزارش اکونگار به نقل از تجارت‌نیوز، واردات وسایل خانگی به عنوان یک صنعت گسترده، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. واردات وسایل خانگی شامل محصولاتی چون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، جاروبرقی و … است. واردات این محصولات معمولا از کشور‌هایی مانند آلمان، تایلند، چین، کره‌جنوبی، مالزی و … انجام می‌شود.

تاریخچه ممنوعیت واردات لوازم خانگی

واردات وسایل خانگی در دهه 90 هجری شمسی چندین بار دستخوش تغییر شد. در ابتدا در سال 1391، به دلیل قرار گرقتن این محصولات در گروه 10، اول ثبت سفارش این کالاها ممنوع شد و به تدریج منجر به ممنوعیت ورود این کالاها به کشور شد.

با تداوم این محدودیت‌ها تا تابستان 1394، دولت وقت در برنامه 100 روزه ابتدایی کار خود، تصمیم به آزادسازی واردات محصولات گروه 10 را مد نظر قرار داد.

مجموعه کاپتان لایت عرضه کننده کلیه ملزومات و تابلو های تلویزیون شهری، وبدئو وال

تلویزیون شهری چیست؟

تابلو های تلویزیون شهری یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم در شهرها و مناطق شلوغ است. این تابلوها اغلب در نقاط ترافیکی اصلی و پرتردد نصب می‌شوند تا مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. با توجه به ابعاد بزرگ و مکان استراتژیک این تابلوها، شرکت‌ها و برندها از آنها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند.

 

تابلو های تلویزیون شهری معمولاً از تکنولوژی LED استفاده می‌کنند که امکان نمایش تصاویر با رنگ‌های زاهد و روشن را فراهم می‌کند. این تابلوها می‌توانند اطلاعات مختلفی را نمایش دهند از جمله تبلیغات تجاری، اطلاعات مهم شهری، اخبار و حتی پیام‌های اضطراری.

 

استفاده از تابلو های تلویزیون شهری به عنوان یک رسانه تبلیغاتی موثر و قدرتمند شناخته می‌شود که بیشتر به جذب توجه مخاطبان کمک می‌کند. این تابلوها از لحاظ طراحی، محتوا و مکان‌یابی به دقت بالایی نیاز دارند تا بهترین نتیجه را برای تبلیغ‌کننده به‌همراه داشته باشند.

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب