ماژول فول کالر تلویزیون شهری

ماژول فول کالر تلوزیون شهری یک قطعه الکترونیکی است که از چندین لامپ LED تشکیل شده و برای نمایش تصاویر رنگی با کیفیت بالا در محیط های خارجی و داخلی استفاده می شود. نسل جدید ماژول های فول کالر از نوع SMD هستند به نحوی که سه رنگ قرمز، سبز و آبی در یک لامپ LED جای داده شده اند. ماژول های فول کالر با توجه به فاصله پیکسل ها دسته بندی می شوند . فاصله پیکسل همان فاصله بین دو لامپ LED در یک ماژول میباشد . این فاصله با واحد میلی متر اندازه گیری می شود و به عنوان شماره مدل ماژول بکار می رود. برای مثال ماژول P6 به این معنی است که فاصله بین دو لامپ 6 میلی متر می باشد. هرچه فاصله لامپ کمتر باشد تراکم پیکسل ها بیشتر و کیفیت تصویر بهتر خواهد بود . البته قیمت هر متر مربع نمایشگر هم با کاهش فاصله پیکسل افزایش خواهد یافت.

مین برد تلویزیون شهری

مین برد تلویزیون شهری برد اصلی دستگاه است که وظیفه کنترل و هدایت تمامی فرمان ها و اطلاعات را بر عهده دارد. مین برد شامل یک پردازنده مرکزی است که از هسته ،ARM یا MIPS بهره میبرد و قابلیت پشتیبانی از فرمت های مختلف تصویر و صدا را دارد. مین برد همچنین شامل حافظه های فلش ، رم ، بافر ، آی سی ساعت ، مبدل های ارتباط سریال و سایر قطعات الکترونیکی است . مین برد از منبع تصویر (مانند کامپیوتر ، دوربین ، فلش مموری و …) سیگنال را دریافت کرده و آن را پردازش می کند و به صورت دیجیتال به بخش نمایشگر ارسال میکند. مین برد همچنین با دریافت فرمان های کاربر از طریق ریموت کنترل یا صفحه لمسی ، تنظیمات مختلف تلویزیون شهری را اعمال می کند.

Previous slide
Next slide

پروسسورتلویزیون شهری

پروسسور تلویزیون شهری ، نقش مهمی در عملکرد دستگاه دارد. پروسسور تلویزیون شهری ، عبارت است از چندین هسته پردازشگر که با سرعت بالا داده های ورودی را پردازش کرده و خروجی مناسب را تولید می کنند.پروسسور تلویزیون شهری ، قابلیت پشتیبانی از رزولیشن های بالا(HD، FULL HD، 4K و …)فرکانس تصویر بالا (60،120Hzو …) فناوری های بهبود تصویر(Dolby vision،HDRو غیره) فناوری بهبود صدا (Dolby Atmos ، DTS:X) و سایر قابلیت های هوشمند (Android TV ، WebOS ، TIZEN و غیره …)را دارد و.پروسسور تلوزیون شهری با استفاده از الگوریتم های پیچیده ، کارایی و کارکرد تلویزیون شهری را به حداکثر می رساند.

پاور تلویزیون شهری

پاور یکی از قطعات مهم تلویزیون شهری است که وظیفه تبدیل برق شعری به برق مناسب برای راه اندازی را دارد. پاور باید با توجه به نوع و تعداد ماژول های LED انتخاب شود تا بازدهی و عمر مفید LED تلویزیون شهری را افزایش دهد.
به طور کلی پاور های تلویزیون شهری باید دارای ویژگی های زیر باشند.
– دارای گواهینامه (CE,UL,FCC,CCC و…)
– دارای حفاظت در برابر اضافه جریان ، اضافه ولتاژ ، اتصال کوتاه و گرمای بالا.
– دارای خروجی 5 ولت DC و جریان مناسب برای تعداد ماژول.
– دارای بازده بالا (حدود80 تا 90 درصد) و تلفات کم
– دارای طرحی مناسب برای نصب آسان و خنک سازی مناسب

ارزش های ما

ارائه خدمات به کل کشور

ضمانت کیفیت کالا

گارانتی معتبر

ارسال سریع

Rating: 4.00/5. From 1 vote.
Please wait...