تلویزیون شهری رنتال سری RX
تلویزیون شهری رنتال سری RX

تلویزیون شهری رنتال سری RX

  • تلویزیون شهری رنتال سری RX بهترین روشنایی، وضوح و کنتراست را ارائه می‌کنند و در عین حال محتوای جذاب را بدون توجه به محیط تضمین می‌کنند.
  • به لطف قفل منحنی و طراحی مدولار، قابلیت تحرک و انعطاف پذیری را برای تناسب با طرح های غیرمعمول با اندازه ها و اشکال بی پایان دارد.
  • با روشنایی کافی و تنظیم خودکار روشنایی، همه از تماشای ردیف جلو لذت خواهند برد و به طور کامل در جو غوطه ور خواهند شد.
  • سری  Rental LED Display RX دارای دو صفحه نمایش قابل سرویس در P1.9، P2.6، P2.976، P3.91 برای داخل سالن، کنسرت ها، سمینار ها و P3.91 و P4.81 برای رویدادهای فضای بیرون مثل خیابان ها، مغازه ها، دفاتر و….  قطعا تمام نیازهای شما را برآورده می کند.

صفحه نمایش LED اجاره ای سری RX چیست؟

صفحه نمایش های LED اجاره ای سری RX برای اجاره متولد شده اند که برای ارتقاء هر رویدادی طراحی شده اند و بهترین تبلیغات ممکن را به شما ارائه می دهند. به لطف طراحی ماژولار آن قابل حمل است و به راحتی در هر مکانی و در هر زمان نصب می شود.

تلویزیون شهری رنتال سری rx چگالی بالا، کنتراست بالا و دید بهتر را فراهم می کند.

با توجه به محیط استفاده خاص، ما می توانیم تلویزیون شهری رنتال سری RX را در فضای باز و داخلی تقسیم کنیم.

تلویزیون شهری رنتال سری RX با مکانیزم مونتاژ سریع و گزینه‌های نصب متعدد مشخص می‌شود، که آنها را به انتخاب‌های عالی برای هر رویداد در فضای باز یا داخلی، مانند عروسی‌ها، کنسرت‌ها، نمایشگاه‌های تجاری و سایر رویدادهای زنده تبدیل می‌کند.

انواع تلویزیون شهری رنتال سری RX

تلویزیون شهری رنتال سری RX

پنل‌های سری RX اجاره‌ای داخلی برای رویدادهای داخل ساختمان استفاده می‌شوند، زیرا دارای گام پیکسل کوچک‌تر با روشنایی کمتر نسبت به پنل های فضای باز هستند.
سری RX گام‌های پیکسلی از 1.9 میلی‌متر تا 3.91 میلی‌متر، استاندارد IP43 برای مقاومت در برابر پاشش آب و روشنایی 1000 نیت برای هر رویداد داخلی را ارائه می‌دهد.

تلویزیون شهری رنتال سری RX

پنل‌های LED اجاره‌ای در فضای باز معمولاً برای رویدادهای فضای باز مناسب هستند که به روشنایی بالاتر و درجه مقاومت در برابر آب و هوا نیاز دارند، اما گام پیکسل بزرگ‌تری دارند.
سری RX دارای گزینه های پیکسلی 3.91 میلی متر و 4.81 میلی متر است. این خط دارای روشنایی 4500 نیت و درجه IP65 در برابر گرد و غبار و  آب است.

Rating: 5.00/5. From 3 votes.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب